AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Ќерката на Топалко ги запали социјалните мрежи – еве како ужива на меден месец

Хелена Топаловиќ неодамна го кажа „судбоносно да“, а сега секојдневно покажува како ужива во својот меден месец со својот избраник.

Имено, Хелена ги почести своите следбеници со жешки фотографии од егзотична дестинација, и уште еднаш ги „запали“ социјални мрежи.

Таа позираше во едноделен костим за капење кој ја истакна нејзината фигура, а бујните гради беа прекриени само со панделки.