Поврзи се

Македонија

Телеком со проблеми – нема мрежа, телевизија, интернет…недостапни голем број на сајтови

Published

on

Голем број на сервиси доцна вечерва се недостапни. Корисниците на Телеком повеќе од 1 час имаат проблеми со интернет, мрежа, конекција, оптика…

Недостапен за голем број на корисници е и нашиот сајт. Ова не е прв пат, последниот период мобилните оператори имаат снежни проблеми.

-Текстот продолжува по рекламата-

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com