Тело како авион! Душица Јаковљевиќ го „запали“ Инстаграм

Водителката Душица Јаковљевиќ ги користи последните слободни денови пред почетокот на „Задруга“ за да се релаксира и да ги наполни батериите.

Душица објави фотографии на својот Инстаграм профил и покажа какво тело има.

Покрај свежо поставените силикони, водителката покажа и волшебна фигура, а од неонски портокаловиот едноделен костим за капење, една од тетоважите што не можеме да ги видиме често се појави.