Тотална трансформација – Сека Алексиќ има нова фризура

Пејачката Светлана Сека Алексиќ покажа ново издание, кое веднаш наиде на лавина коментари.

Музичката ѕвезда сега има кратка коса, како што носеше порано, а позираше во новото-старо издание со насмевка на лицето и ја објави фотографијата на социјалните мрежи.

Сека е позната по честите промени на имиџот, а пораките под нејзиниот пост немаат крај.