Свет
13,286,253
Вкупно активни случаи
Updated on 21/06/2021 00:54 00:54
Македонија
287
Вкупно активни случаи
Updated on 21/06/2021 00:54 00:54
Македонија
5,475
Вкупно починати
Updated on 21/06/2021 00:54 00:54
Македонија
149,862
Вкупно оздравени
Updated on 21/06/2021 00:54 00:54

ВИДЕО: Имав гасови во теретана, девојката до мене поврати! Максим го опиша ужасниот блам за кој ќутела со години…

Девојчето Максим во своето видео објавено на Инстаграм Тикток и јавно проговори за неговата можеби најнепријатна ситуација во која се најде.

Откако излезе претходната вечер, таа отиде на тренинг следното утро. Наскоро сфатила дека откако пиела алкохол цела ноќ и јадела ќебап, не е најдобрата одлука.

Максим

“Испуштив толку смрдлив бензин што една девојка поврати. Мораа да ја евакуираат целата теретана затоа што мислеа дека им се затнати канализационите цевки”, признала таа во објавеното видео во кое споменува дека со години не зборувала никому .

“Премногу се срамев. Мислев дека органите ми скапуваат”, додаде таа.

Нејзиното признание собра бројни допаѓања и стотици коментари од жени кои споделија слични искуства.

“Еднаш испуштив таков гас што сите почнаа да гледаат во ѓоните од патиките за да се осигурат дека не го згазнаа. Толку многу се смеев што на крајот го напуштив часот”, е еден од коментарите.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com