AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Викторија Бекам ја споредуваат со кловн – што се случи со неа?

Викторија Бекам важи за личност со стил, но судејќи според критиките што ги доби на Твитер, и оваа модна икона може да пропадне.

Имено, таа неодамна гостуваше во емисијата „Добро утро Америка“ и се одлучи за парчиња облека што самата ги потиснува, но изборот на бои се чини дека за многумина беше дискутабилен.

Таа ги спои жолтите кадифени панталони со црвен џемпер со црни ракави, и зеде зелена торба од додатоците. Светли бои доминираа во студиото, а на мрежите, нејзиниот стајлинг се споредуваше со маскотата на Мекдоналдс – кловн.

Коментирањето не застана тука, бидејќи многумина забележаа дека „прави нешто со усните и образите“ и се прашуваа „што се случи со лицето на Викторија Бекам“.

Пејачката и дизајнерка во шоуто зборуваше и за нејзиниот 22-годишен брак со Дејвид Бекам.

„Тој е неверојатен татко и прекрасен сопруг. Многу се забавуваме и се поддржуваме едни со други во се што правиме. Се работи за забава и уживање во друштвото на таа личност. Навистина ми се допаѓа да сум со него, што е добро после сите овие години“, рече таа …

Таа зборуваше и за децата, како и за линијата за убавина и обединувањето на „Спајс девојки“: „Уживав да работам на сцена, да играм и да пеам, но тоа време е зад мене“, истакна таа.