Поврзи се

Македонија

Во мобилните и компјутерите на Боки и Катица пронајдени клучни докази за „Рекет“

На новинарско прашање на ТВ21, обвинителката Вилма Рускоска рече дека по завршувањето на вештачењето на одземените предмети од страна Бојан Јовановски и Катица Јанева пронајдени се клучни докази за истрагата.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com