Водителката направи голема промена: Наташа Павловиќ има нова фризура

Водителката Наташа Павловиќ е позната ТВ личност на домашната јавна сцена. Таа неодамна влезе во срцата на публиката со своето шоу за начин на живот, а вниманието го привлече со минималните стајлинзи што можат да бидат инспирација за многу жени.

Ја паметиме како бринета со подолга коса, но овој пат таа одлучи да направи промена и ја скрати косата.

Мораме да признаеме дека оваа промена е одлична за Практичната жена.