БОЖИЌНИ ЧЕСТИТКИ ОД НАЈТАЖНАТА ПРИНЦЕЗА: Оваа година наместо гламурозна заедничка фотографија, цртеж со трогателна порака!

Принцезата Шарлин објави божиќна честитка, која се разликува од оние од претходните години.

Имено, семејството е познато по семејните фотографии кои се направени во нивниот дом.

Овој пат принцезата на својот Инстаграм профил сподели илустрација на која се гледа во друштво на принцот Алберт и нивните деца, седумгодишни близнаци.

  • На сите им посакувам убава и безбедна празнична сезона – напиша принцезата.

Минатата година принцезата Шарлин објави необична фотографија од судот, пред се да тргне наопаку со нејзиното здравје. Некогаш заедничкото среќно семејство, оваа година ќе ја помине разделено од мајката која е на лекување за што медиумите не знаат многу, но се шпекулира дека состојбата на принцезата е доста тешка, а алудира на психијатриско лекување.

Поврзани вести

Најважното