Ѓорчев: Силјановска ќе има понуда и за Албанците - 4NEWS.mk
Поврзи се

Македонија

Ѓорчев: Силјановска ќе има понуда и за Албанците

Ѓорчев во вечерашното издание на дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 рече дека кандидатот на ВМРО-ДПМНЕ за претседател ќе има своја понуда за Албанците.

Ѓорчев: Силјановска ќе има понуда и за Албанците

Ѓорчев: Силјановска ќе има понуда и за Албанците

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 14. März 2019

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com