Ја изневери во текот на бременоста и го фати: Кардашијан повторно му прости на своето момче

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон наводно се повторно заедно, но она што е сигурно е дека парот поминува време заедно.

Неодамна, фотографите ги сликаа на прошетка со нивната ќерка Тру. Сепак, сите се изненадени од тоа како Клои поминува преку се што и подготвил.

Имено, откако кошаркарот Тристан Томпсон беше фатен на приватна забава како влегува во соба со неколку жени, Клои го симна вереничкиот прстен, а нејзините обожаватели се надеваа дека нема да му прости, што го прави со години и со тоа ја налути јавноста.

Иако се посвети на својата ќерка, работа и секојдневно вежбање, се чини дека таа се уште не може да му одолее на кошаркарот, без оглед на сите драми, срам и проблеми што и ги предизвика.

Имено, папараци се Клои, Тристана и нивната ќерка често се фотографираат заедно на прошетки, а интересно е што изгледаат многу среќно.

Така и сега, на улиците во Лос Анџелес, тие изгледаа како совршено, мало семејство, иако нивната љубовна приказна е далеку од бајка.

ФОТО: Profimedia