Конечно вратена возачката на Бритни Спирс – седна зад волан и веднаш направи прекршок

На мега популарната ѕвезда Бритни Спирс неодамна и беше вратена возачката дозвола, но веднаш откако седна зад воланот направи прекршок.

Таа сега е фотографирана како користи мобилен телефон при возење, со што ги прекрши американските закони.

Поврзани вести

Бритни Спирс покрена тужба – сака да го лиши татко и од старателството

Познатата пејачка Бритни Спирс покрена тужба со цел да го лиши нејзиниот татко од спорното старателство. Имено, истото него му дава контрола над нејзините финансии, а во судските документи...

Најважното

342 нови случаи на ковид-19 – пријавени 7 починати лица

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа:

Поворката со останките тргна кон вечните почивалишта на загинатите

 По речиси едночасовното преземање од двата бугарски воено-транспортни авиона, почна транспортот на посмртните останки на загинатите во автобуската несреќа до нивните вечни...

ВО ЖИВО: Во тек е преземањето на останките на жртвите од несреќата во Бугарија

Со едноминутно молчење, почна преземањето на посмртните останки  на жртвите од автобуската несреќа кои претпладнево со два бугарски авиона беа транспортирани на...

Почна церемонијата по повод пристигнувањето на останките на жртвите во автобуската несреќа

Почна церемонијата на Скопскиот аеродром по повод пристигнувањето на останките на жртвите во автобуската несреќа. Двата авиона од Софија...

ВО ЖИВО: Пристигнуваат телата на жртвите од автобуската несреќа во Бугарија

Денеска во Македонија пристигнуваат посмртните останки на починатите од автобуската несреќа во Бугарија. Тие пристигнуваат на Меѓународниот аеродром Скопје,...