Најнадарениот човек на светот: „Спиев со добитничките на Оскар“ (ВИДЕО)

Џон Фалкон (51) за странските медиуми открил дека неговиот п*нис бил долг 34 сантиметри, а со тоа го привлекол вниманието на некои познати личности.

Човекот со „најголемиот п*нис на светот“ тврди дека познатите личности многу го бараат.

„Имавте неколку партнерки од Холивуд, дали често се случува да се интересираат за вас“, го прашала новинарката Џози Гибсон.

„Еве во што е работата, огромното мнозинство се само многу познати, не нужно од Холивуд“, рече Фалкон. Џон објаснил дека познатите жени најчесто стапуваат во контакт со него преку „заеднички пријатели и познаници“.

Иако не откри за кои познати жени станува збор, тој призна дека меѓу нив имало номинирани за Оскар, но и оние кои ја добиле престижната награда.

“Да, спиев со познати личности, вклучувајќи ги и номинираните за Оскар и добитниците на Оскар. Но, не можам да зборувам за тоа. Тоа не беше Мерил Стрип – ќе го оставам тоа”, рекол Фалкон.

„Вистински комплимент е кога порно актери и актерки велат дека имам поголем пенис од сите партнери што ги имале. Тие мислат дека мојот пенис е навистина најголем и најдобро знаат за што зборуваат кога го тврдат тоа, бидејќи тие имаат големо искуство“, заклучи тој.

Поврзани вести

Британските медиуми го вброија Бихаќ меѓу најубавите градови во Европа

Британскиот магазин Тајм Аут пред крајот на годината и во пресрет на новата туристичка сезона состави листа на најубави европски градови како препорака за патување во текот на 2022 година, а една...

Со државна церемонија беше оддадена почит на загинатите во автобуската несреќа во Бугарија и им беа предадени на семејствата

Со државно-воена церемонија, денеска на Меѓународниот аеродром во Скопје беше организиран пречек на посмртните останки на загинатите граѓани во автобуската несреќа на 23 ноември во Република Бугарија. Посмртните останки...

Јован Деспотовски поднесе кандидатура за претседател на СДСМ

Во седиштето на СДСМ денеска кандидатура за претседател на партијата поднесе Јован Деспотовски. Рокот за доставување кандидатури истекува денеска во 16 часот, по што утре Централната изборна комисија ќе...

342 нови случаи на ковид-19 – пријавени 7 починати лица

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: Направени се 2.349 тестирања, а регистрирани се 342 нови случаи на КОВИД-19:

Најважното

342 нови случаи на ковид-19 – пријавени 7 починати лица

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа:

Поворката со останките тргна кон вечните почивалишта на загинатите

 По речиси едночасовното преземање од двата бугарски воено-транспортни авиона, почна транспортот на посмртните останки на загинатите во автобуската несреќа до нивните вечни...

ВО ЖИВО: Во тек е преземањето на останките на жртвите од несреќата во Бугарија

Со едноминутно молчење, почна преземањето на посмртните останки  на жртвите од автобуската несреќа кои претпладнево со два бугарски авиона беа транспортирани на...

Почна церемонијата по повод пристигнувањето на останките на жртвите во автобуската несреќа

Почна церемонијата на Скопскиот аеродром по повод пристигнувањето на останките на жртвите во автобуската несреќа. Двата авиона од Софија...

ВО ЖИВО: Пристигнуваат телата на жртвите од автобуската несреќа во Бугарија

Денеска во Македонија пристигнуваат посмртните останки на починатите од автобуската несреќа во Бугарија. Тие пристигнуваат на Меѓународниот аеродром Скопје,...