Поврзи се

Најнови

Македонија

Силјановска: Јанева не можела да креира таков перфектен систем за рекетирање

Професорката Гордана Силјановска – Дафкова рече дека според неа е невозможно Катица Јанева да креирала таков перфектен систем на рекетерање...

Повеќе вести

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com