Се вери најубавата жена на светот – од видеото сите се згрозени

Меган Фокс и нејзиниот партнер се верија, а актерката на својот профил објави видео од свршувачката. Дека свршувачката била внимателно испланирана, и дека не била ненадејна, може да се види во видеото. Имено, целиот настан е снимен од повеќе агли.

Заедно со видеото за свршувачката, Меган напиша:

„Во јули 2020 година, седевме под ова големо дрво и се молевме за магија. Не бевме свесни за болката што нè очекува наскоро. Не бевме свесни за напорот и жртвата што ќе бара нашата врска од нас, но бевме опиени со љубов и карма.Некако, година и пол подоцна, откако поминавме низ пеколот и се насмеавме повеќе отколку што мислев дека е можно, тој ме запроси и како во секој наш претходен живот, и како во секој наш иден живот што ќе следи по ова, реков „да“…“, ги известила Меган своите придружници.

Реакциите на луѓето се горе-долу исти и сите најмногу пишуваат дека „сите што ја следеле врската помеѓу Анџелина Џоли и Били Боб Торнтон знаат каде води ова“.

Врската помеѓу Анџелина и 19-годишниот Били беше проблематична од самиот почеток – контроверзната двојка застана пред олтарот иако тој се уште беше свршен со друга актерка, Лора Дерн, а од самиот почеток нивната врска го наполни печатот поради крајно чудно однесување и скандал.

Торнтон тогаш беше свршен со актерката Лора Дерн, а Анџелина беше во врска со актерот Тимоти Хатон. Љубовта ја овековечија и со крв, а Анџелина долго време носеше шише околу вратот во кое се наоѓаше крвта на нејзиниот сакан.

Тие често зборуваа во медиумите за нивната страсна врска, но таа траеше само две години, а Анџелина подоцна изјави дека едно утро „само се погледнале и сфатиле дека повеќе немаат што да си кажат“.

  • Меган и Машин Ган Кели штотуку се свршуваат? Мислев дека си размениле крв и си ја споиле душата пред шест месеци – иронично коментираат луѓето.

Поврзани вести

Одложени продолженијата на „Невозможна мисија“

Седмиот и осмиот филм од франшизата „Невозможна мисија“, со Том Круз во главната улога, се одложени за 2023 и 2024 година поради пандемијата на Ковид-19, соопштија продуцентите Парамаунт Пикчрс и Скајденс. „Невозможна мисија 7“ требаше да почне да се прикажува во...

Ковачевски – Петков: Ги поставивме основите за брз напредок на меѓусебните односи

Премиерот Димитар Ковачевски и премиерот Кирил Петков имаа тет-а-тет средба во рамките на официјалната посета на владината делегација на Северна Македонија на Република Бугарија. На средбата беше истакнато дека...

Работните групи на владите на Македонија и Бугарија ги поставија основите за работа и го утврдија роковите за исполнување на приоритетите

Во насока на продлабочување на билатералната соработка меѓу РСМ и Бугарија, во рамките на заедничката седница на двете влади во Софија, се одржаа и одделни состаноци на работните групи утврдени за време...

Еве што се собира прашина во вашиот дом

Време е за општа заштеда, и без разлика од кој извор на нередот, оваа листа ќе ви помогне да го елиминирате она што не ви треба, за да можете да направите простор...

Најважното

Ковачевски – Петков: Ги поставивме основите за брз напредок на меѓусебните односи

Премиерот Димитар Ковачевски и премиерот Кирил Петков имаа тет-а-тет средба во рамките на официјалната посета на...

Работните групи на владите на Македонија и Бугарија ги поставија основите за работа и го утврдија роковите за исполнување на приоритетите

Во насока на продлабочување на билатералната соработка меѓу РСМ и Бугарија, во рамките на заедничката седница на двете влади во Софија, се...

Ковачевски и Петков: Да работиме на потенцијалите и предностите и да оствариме напредок во пријателството наместо национализам и говор на омраза

Премиерот Димитар Ковачевски, придружуван од министрите кои се дел од делегацијата на Владата на Република Северна Македонија, утринава пристигнаа во резиденцијата „Бојана“,...

Сончево со мала до умерена облачност и многу студено

Сончево со мала до умерена облачност и многу студено. Ќе дува умерен ветер од северен правец. Продолжува периодот на...

718 нови случаи на ковид-19 – пријавени се 22 починати лица

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје дека во последните 24 часа: Направени се 3.044...