Поврзи се

Свет

Со стаклено шише оштетил 9 автомобили во Битола

На 08 април во СВР Битола, вработена во казино на улица „4-ти Ноември“ во Битола пријавила дека околу 19.00 часот лицето С.С. од Битола со стаклено шише удирал и оштетил девет автомати. Се преземаат мерки за расчистување на настанот

The post Со стаклено шише оштетил 9 автомобили во Битола appeared first on ТВ21.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com