Совет од Имер Селмани до кандидатите за претседател: Не се фокусирајте само на една етничка заедница - 4NEWS.mk
Поврзи се

Македонија

Совет од Имер Селмани до кандидатите за претседател: Не се фокусирајте само на една етничка заедница

Актуелните кандидати за претседатели на Република Северна Македонија не треба да се фокусираат само на една етничка заедница, порача вечерва Имер Селамни во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21.

Совет од Имер Селмани до кандидатите за претседател: Не се фокусирајте само на една етничка заедница

Совет од Имер Селмани до кандидатите за претседател: Не се фокусирајте само на една етничка заедница

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 14. März 2019

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com