Поврзи се

Македонија

Судот одреди мерка куќен притвор за Јасна Мандиќ – блиска соработничка на Боки 13

Судија на претходна постапка одреди мерки куќен притвор за Јасна Мандиќ која е потпретседател на Меѓународен сојуз.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com