Поврзи се

Свет

ВИДЕО: Падна мал авион во САД , четворица загинати

Во авионската несреќа загинале сите четири лица во авионот . Спасувачите неколку часа без во потрага по телото на пилотот , но сега и тоа е најдено. Во авионот се возеле и две кучиња, домашни миленичиња , кои исто така настрадале.

The post ВИДЕО: Падна мал авион во САД , четворица загинати appeared first on ТВ21.

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com