ВИДЕО ТВ21 објави ексклузивно видео од кражбата на сеф во скопско Црниче

ТВ21 објавува ексклузивно видео од кражбата на сеф од маркет во скопската населба Црниче. Веќе објавивме вчера за овој инцидент.

На снимката може да се забележи возило и лица кои се обидувата да го одземат сефот од маркетот. И тоа не е се. Додека е вклучен алармот, тие успеваат да го стават во багажник, тргнуваат, но по пат поради инерција, сефот паѓа на патот во Црниче, па тие се враќаат повторно да го подгинат.

Следете го 4NEWS.mk на друштвените мрежи Facebook | Twitter | Instagram, како и преку нашиот Viber чет.
  • Ознаки
  • 1
spot_img

Најважното