Беше позната, а потоа тотално исчезна од телевизија – сега се појави како жешка каубојка

Оља Црногорац не престанува да привлекува внимание со своите провокативни фотографии. Мажите уживаа да ја гледаат на телевизија, а сега на Инстаграм.

Новиот сет фотографии што ги објави на Инстаграм ги воодушеви нејзините следбеници.

Поранешната водителка позираше како „жешка каубојка“. Таа носеше каубојска капа, кратки тексас шорцеви, топ и каубојски чизми.

Таа ја крена ногата високо на ѕидот, и оваа поза ја разбуди фантазијата кај многу мажи.