Маж активирал рачна бомба: Страшна трагедија во село кај Ниш

Во село кај Ниш денеска околу 17 часот и 30 минути се случила страшна трагедија.

Според информациите, Б.Ѓ се самоубил со активирање на рачна бомба во неговата куќа во Мраморско брдо кај Ниш.

Следува истрага.

Следете го 4NEWS.mk на друштвените мрежи Facebook | Twitter | Instagram, како и преку нашиот Viber чет.
spot_img

Најважното