Поврзи се

4NEWS.mk

Ненад Пагонис е победник во шестата епизода на ТЛЗП

Шестата епизода од шоуто „Твоето лице звучи познато“ на Тв Сител беше вистински спектакл.
 
Натпреварувачите и овој пат го дадоа својот максимум, а на сцената се имитираа популарни музичари од домашната и странската сцена. 
 
Победник во шестата епизода на ТЛЗП е Ненад Пагонис. Наградата од 1000 евра ќе ја донира на детскиот оддел за онкологија во Белград.

Извор: Сител телевизија

-Текстот продолжува по рекламата-
Реклама
Македонија

Ни 30% од државата нема канализација – треба ли да се стремиме кон Eвропа без канализација?

Македонија

Внимателно со „Малиот шенген“ – СКСЗМ: Не треба да и се наштети на економијата на земјава

Македонија

Што се случи во петокот во Охис? Објаснува Макрадули во #10минути на ТВ21

4NEWS.mk

Косово: ЦИК ќе ја чека одлуката на Врховен суд за гласовите од Србија

Македонија

Зошто граѓаните се жалеа, а истражувањето покажа дека нема штетни материи во воздухот? Одговара Макрадули во „10 минути“

4NEWS.mk

МААЕ откри збогатен ураниум на непријавена локација во Иран

Македонија

Што друго опасно има освен Линдан во Охис? Одговара Макрадули во „10 минути“ на ТВ21

4NEWS.mk

Макрон го пречека Пендаровски

4NEWS.mk

Полска ја прослави годишнината од независноста палејќи знаме на ЕУ

Македонија

Макрадули: Разочаран сум бидејќи пропадна тендерот за филтри на РЕК Битола

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com