Поврзи се

4NEWS.mk

Прегазена жена во Струмица – возачот избегал

Published

on

Како што пишуваат и споделуваат на социјалната мрежа фејсбук, автомобил прегазил жена во близина на струмичката болница, пишува Струмица Денес.

-Текстот продолжува по рекламата-

Очевидците велат дека автомобилот веднаш избегал од местото на несреќата.

ИЗВОР: СТРУМИЦА ДЕНЕС – ФОТОГРАФИJA

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com