Поврзи се

Македонија

ВИДЕО: Голема полициска акција во Сарај

Published

on

Бројни полициски сили вечерва во Сарај, Скопје, јавува ZYRTARE.com

Неофицијално, се дознава дека станува збор за полициска рација во некои села на општината.

-Текстот продолжува по рекламата-

Нема детали за акцијата.

+ VIDEO EKSKLUZIVE/ LAJMI I FUNDIT/ Forca të shumta policore në Saraj bllokojnë rrugët, pas paralajmërimit të një sulmi të madh, ende nuk dihen arsyet dhe motivet!Almakos.com

Gepostet von Almakos.com am Samstag, 26. Oktober 2019

Loading...
Совет за етика во медиуми

Реклама
4NEWS.mk

Австралиски научници открија: Лек против вошки го убива вирусот Ковид-19

4NEWS.mk

Во Австрија за првпат повеќе оздравени од новозаразени

4NEWS.mk

Пациентот од Кратово кој синоќа почина во Ковид центарот во ГОБ 8-ми септември не бил позитивен на корона вирусот

4NEWS.mk

Жител на Горно Коњаре осомничен за обид за убиство и за напад врз полициски службеници

4NEWS.mk

Кој модел ќе го искористи Пендаровски ако треба да ја продолжи вонредната состојба

4NEWS.mk

Во Австрија повеќе излекувани отколку новозаразени

4NEWS.mk

Почина мајката на сопругата на претседателот Пендаровски, тестот ќе покаже дали била заразена од корона вирус

Македонија

Сведоштво од државен карантин: „Хотелот е добар, но храната не е доволна“

Македонија

Димитров: Kатарска авиокомпанија не дозволуваше чекирање на наши државјани, ги оставаше на улица и со финансиска штета

Македонија

Поради новиот полициски час, од утре измени во возниот ред на ЈСП и изменето работно време на билетарниците

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com