Поврзи се

4NEWS.mk

Во стан во Охрид пронајден починат млад охриѓанец

Published

on

На 06.12.2019 година околу 19 часот во СВР Охрид,, доктор од Итна медицинска помош, пријави починато лице во зграда на улицата „Мирче Ацев“ во Охрид. По преземени мерки, констатирано е дека се работи за Д.Ц.(33) од Охрид и дека нема траги на насилство.

-Текстот продолжува по рекламата-

По наредба на Јавен обвинител, денеска ќе биде извршена обдукција.

Извор: Сител телевизија

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com