Поврзи се

Магазин

Песни кои допираат до срце: Песните на Оливер кои засекогаш ќе останат врежани во нашите срца

Published

on

Оливер Драгоевиќ има голем број хитови, а ние во негова чест ви ги пренесуваме неговите најубави песни.

Гласот на Оливер беше прифатлив за сите. Сакаа да го слушаат и оние кои не се љубители на тој жанр.

-Текстот продолжува по рекламата-

Специфичниот глас и прекрасните текстови на многумина им се разубавуваа венчавките, дружењата…

Во продолжение да се потсетиме на неговите песни кои со генерации ќе се слушаат.

5 Comments

5 Comments

  1. Pingback: Surfwearhawaii

  2. Pingback: กังนัมคลินิก

  3. Pingback: custom cornhole board set

  4. Pingback: Samsara Market

  5. Pingback: 你吃饭了吗 你多吃一点慢走我跟你讲 请问一下

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Реклама
Македонија

Ќе влијае ли „Рекет“ на изборите? Тортевски: Државниот врв му се поклонуваше како на крал

Македонија

Уште еден екс-премиер се спаси од судење: На Бучковски му застаре делото за „Тенковски делови“

Македонија

Медицинските сестри незадоволни од покачувањето: „Историскиот договор ќе не однесе во историја“

4NEWS.mk

Сандра (13) боледува од тумор, 12.000 евра се надеж за спас

Македонија

Антикорупциска утврди судир на интереси кај вицепремиерот – Заев да го повика Анѓушев на одговорност

4NEWS.mk

Бизнисмените сметаат дека дигитализацијата е дел од решението за загадувањето

Македонија

Продолжуваат рокадите, на местото на ДУИ се поставуваат од СДСМ, заменик министерот Нухиу не одговара

4NEWS.mk

Ријвас: Ако Македонија ги исполни условите не треба да има никакви субејктивни пречки за влез во ЕУ

4NEWS.mk

Алушовски: Време е за победа

4NEWS.mk

Застарува делото на Бучковски за „Тенковските делови“

4NEWS.mk

Иновативен филтер максимално ги апсорбира ПМ честичките од печките на дрва и чини минимално

Македонија

Почина Љубе Рајевски, ја загуби битката со ракот!

4NEWS.mk

Замина тивко во ноќта без глас- јавноста вечно ќе го памети омилениот актер од македонските народни приказни и филмови

Македонија

Училишта во Kуманово добиле известување – наместо покачување, 1000 денари „скратени“ плати на класните раководители

4NEWS.mk

Лесковац завиен во црно: Марко заминал во Германија да заработи за живот и настрада во сообраќајка

4NEWS.mk

Почина српскиот актер Бранислав Петрушевиќ- сопругата скршена „За десет секунди го загубив сопругот“

Македонија

ВИДЕО: Чомовски во „Click Plus“ прв пат зборува за „Рекет“

Македонија

Таткото на 19-годишниот Незир бара помош за синот – бара болница за лекување надвор од државата

Македонија

Му откажа левиот бубрег на Боки 13

4NEWS.mk

Ќе организирал семинари во Маврово и Берово – еве како скопјанец измами неколку лица

Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com