Поврзи се

Македонија

ВИДЕО: Секоја чест! Полицајци од ПС Бутел спасија мало куче од дупка длабока 4 метри

Published

on

Двајца полициски службеници спасија мало куче од дупка длабока повеќе од 4 метри. Ова видео го испратија читатели на ТВ21 со краток коментар „Браво за овие хумани полицајци!“.

-Текстот продолжува по рекламата-

Извор: ТВ21

Реклама
Реклама
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com